Nieuws

50 jaar DGG: Jubileumberichten van DGG-ers

peter

Je bekommeren om leefbaarheid in ons dorp

30 jaar geleden was ik als leiding bij Scouting Don Bosco al nauw betrokken bij veel activiteiten voor jong en oud in Geldrop. Wekelijks draaiden wij programma’s voor de jeugd en met enige regelmaat waren wij actief om Geldropse activiteiten te ondersteunen. Een heel mooie tijd. In die tijd is mijn belangstelling voor maatschappelijke en politieke zaken ontstaan. Ik wilde als echte Geldroppenaar een steentje bijdragen aan een gezellig en leefbaar dorp. Op die manier ben ik ook in de politiek terecht gekomen. En nu, 30 jaar later, heb ik de eer om als wethouder namens de DGG een belangrijke bijdrage te mogen leveren aan het wel en wee van ons dorp. Ik ben supertrots op ons dorp. Ook in de huidige tijd zie ik een geweldige saamhorigheid en mensen die allerlei mooie initiatieven ondernemen voor jong en oud.

De DGG bestaat dit jaar 50 jaar. Al die jaren en de komende jaren zijn er echte Geldroppenaren die zich in de politiek bekommeren over de leefbaarheid van ons dorp. Ik ben er trots op deel uit te maken van deze club mensen en blijf me graag inzetten voor Geldrop en haar inwoners.