Nieuws

50 jaar DGG: Jubileumberichten van DGG-ers

frits

Met z’n allen zijn we sterk.

50 jaar DGG. Zelf ben ik al 24 jaar lid van de DGG. Ik heb verschillende keren namens de DGG in de gemeenteraad plaats mogen nemen als vervanger van een raadslid dat tussentijds de raad moest verlaten vanwege verhuizing naar een andere gemeente of werk elders. Op dit moment ben ik burgercommissielid voor de DGG.

50 jaar DGG betekent voor mij 50 jaar clubgevoel. De DGG is niet één persoon maar een club van mensen die samen opkomt voor de belangen van de inwoners van onze gemeente. Ieder heeft hierbij zijn eigen kennis en vaardigheden en ieder heeft een eigen achterban. 

Dat maakt dat de DGG veel connecties heeft in onze gemeente zodat we vaak snel benaderd worden als inwoners een vraag of een probleem hebben. Als club proberen we hier dan iets een te doen. Dat kan niet altijd maar als club vinden we meestal wel een oplossing. 

Met z’n allen zijn we sterk.